21 Şubat 2014 Cuma

İbs Eğitimleri Sayesinde Başarı


"Yakın arkadaşlarımdan bir tanesinin yazdığı bu yazıyı bende sizlerle paylaşmak istedim. Kendisi uzun süre iş hayatında eğitim alabileceği kurumları araştırdı. Sonunda çok iyi bir kurum bulmuş. Oradan aldığı eğitim sayesinde çok başarılı olduğunu söylüyor ve insanlara bu kurumu tanıtmak için bir yazı yazmış, benden de paylaşmamı istedi.
Kendi alanında çok tecrübeli isimler tarafından verilen eğitimlerde alanında uzmanlaşmış olan kişilerin tecrübelerinden sonuna kadar faydalanabiliyorsunuz. Misafir konuşmacıların da katılıp konuşma yaptıkları, kendi deneyimlerini anlattıkları kurslarda aynı zamanda micro seviyede MBA yapma şansı da bulabilirsiniz.
İbs eğitimleri arasında en çok tercih edilenler yönetici eğitimi ve finans eğitimi. Finans eğitiminde temel amaç, ekonomiyi rahat anlayabilmek, finans ile ilgili konularda farkındalığınızı arttırmak, bilgilerinizi geliştirmek ve piyasaları yorumlayabilme kapasitesi oluşturmaktır. Nakit yönetimi konusunda sizleri bir uzman kadar bilgili hale getirir ve gelecekteki iş hayatında karşılaşılan durumlarda konumunuz nasıl olursa olsun bu bilgileri uygulayabilecek bir şekilde kursu bitirirsiniz.


Yönetim eğitimde ise öncelikle kolay kolay lider yetişmediği belirtiliyor. Az sayıda insan bu özel yeteneğe sahip ancak iş hayatında hem iyi bir lider olunması hem de iyi bir yönetici olunması şart.  İleride yönetici yetiştirirken de işinize yarayabilecek bilgilerin de verildiği kurslarda iyi bir yönetici olmanın gerektirdiği özelliklere sahip olabilirsiniz. Deneyimli ve alanında kendini kanıtlamış kişilerin tecrübelerinden sonuna kadar faydalanabileceğiniz İBS kurslarında kariyerinize ışık tutulacak. Üniversitenin verdiği teorik bilginin çok daha ötesinde bir deneyim sunan kurum sayesinde ileride hayran olunabilecek bir lidere dönüşebilirsiniz. İş dünyasında hızla ilerlerken aynı zamanda atılan adımların sağlam olmasını istiyorsanız, rakiplerinize fark atmak istiyorsanız İBS sayesinde çok avantajlı olacaksınız."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder