11 Nisan 2013 Perşembe

Rengarenk Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabı, kıyafetleri tamamlayan bir unsurdur. Şık bir kokteyle ve özel bir akşam yemeğine katılacaksanız, ayakkabı tercihiniz mutlaka yüksek ökçeli bir ayakkabıdan yana olsun. Sizi daha zarif ve alımlı göstereceğine emin olabilirsiniz. Çok sayıda ayakkabıya sahip olsanız bile, yeni çıkan bu harika modelleri görmeden kararınızı vermeyin. Unutmayın, şıklık detaylarda gizlidir. Ve bu detayları oluşturan en önemli parça da, hiç kuşkusuz topuklu ayakkabıdır.


Topuklu ayakkabı konusunda kendini geliştiren modacılar, şaşırtıcı renk ve desenleri ayakkabılar üzerinde uygulamaya başladılar. Burada da görüldüğü gibi; neon renkler, artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Platformlu topuklu ayakkabı da, şık ve estetik durduğu da bir gerçek. Bu iddialı neon renklerin yer aldığı ucu açık ve kapalı ayakkabı modelleri, dolaplarınızı şenlendirecek. Tarzınızı ortaya koyduğunuz topuklu ayakkabılar, giydiğiniz kıyafetlerin güzelliğini de ön plana çıkarmanızı sağlayacaktır.
Topuklu ayakkabı modelleri içinde, kullanımı en kolay olan ayakkabılardan biri platformlu olanlardır. Rahatlık açısından da deri ayakkabılar, kadınlar için her dönem vazgeçilmez olmuştur. İş hayatında aktif rol alan kadınların ceket ve etekleriyle kolayca kombinleyeceği bu deri ayakkabılar, çok zarif ve şık görünmelerini sağlayacaktır. Birçok topuklu ayakkabı modeli; yazın ve kışın ayrı kullanılacak şekilde tasarlansa da, bu gördüğünüz modeller; her yaş grubuna ait kadınlar tarafından sevilerek kullanılıyor. Siz de ayaklarınızın rahatlığını düşünüyorsanız, tercihiniz bu modellerden yana olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder