9 Ocak 2013 Çarşamba

Fondöten Çeşitleri
Fondötenler cilt tipine ve rengine göre seçilmelidir. Açık tenli cilde sahip bayanların en çok düştüğü hatalardan birisi koyu renkteki ürünleri tercih ederek doğallıktan uzak bir görünüm sergilemeleridir. Fondöten seçimindeki bir diğer dikkate alınması gereken nokta fondöteni ne çeşit bir sorun için kullanacağınızdır.

Likit Fondötenler: Günümüzde bir çok kadının favorisi olan bu fondöten çeşidini yüzünüze çok kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ufak bir makyaj süngeriyle uyguladığınız takdirde ise en iyi sonucu alırsınız. Bu ürünlerin su geçirmez ve 24 saat dayanıklı olan çeşitleri bulunmaktadır. Cildinize son derece doğal bir görünüm verecek olan likit fondötenler her türlü dermatolojik testten geçirilerek piyasaya sürülür. Son derece uygun fiyatlarıyla bu çeşidin kadınların favorisi olmasına şaşmamalı.

Krem- Toz Fondötenler: Birkaç ünlü makyaj firması tarafından piyasaya sürülen bu çeşit krem şeklinde bir forma sahiptir. Cildinize krem sürer gibi uygulamanızın ardından uyguladığınız bölgede toz fondöten görünümünü alarak bazı likit fondötenlerin verebileceği yağlı görünümünü minumuma indirerek bütün gün cildinizde kalır. Bu çeşidin en büyük avantajı fondöten uygulamanızdan sonra cildinizdeki sorunları kapatmanız için başka herhangi bir ürün kullanmanıza gerek kalmamasıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder